Praca: Pracownik ogólnobudowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Pracownik ogólnobudowlany
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/0878
OBOWIĄZKI:

- zbrojenie - wylewka betonu - czytanie rysunków - wykonywanie pracy za pomocą narzędzi: agregat tynkarski PFTG4, piła do cięcia silki 4, cęgi - praca w ramach umowy zlecenia na okres 3 lat - praca w siedzibie firmy + cała Polska

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

umiejętność posługiwania się narzędziami agregat tynkarski PFTG4, piła do cięcia silki 4, cęgi umiejętność wykonywania zbrojenia, wylewki betononowej, czytania rysunków punktualność, odpowiedzialność, zorganizowanie, samodzielność

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi