Praca: Pracownik ogólnobudowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Pracownik ogólnobudowlany
Miejsce pracy: Rąbień
Numer: StPr/22/0490
OBOWIĄZKI:

Prace ogólnobudowlane

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Umiejętności ogólnobudowlane

Miejsce pracy:

Rąbień

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

łódzkie / Wola Wysoka
  • OCIEPLENIA BUDYNKÓW Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania dodatkowe: Zawód: Monter ociepleń budynków

  • Dodane: 2022-05-21

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

łódzkie / Ldzań
  • wg programu stazu, RPO WŁ dla osób powyżej 30 roku życia Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

  • Dodane: 2022-05-20

łódzkie / Jasionka
  • Malowanie elewacji, ocieplanie ścian, montaż systemowy, obsługa elektronarzędzi, wykonywanie prac murarskich, możliwa praca na wysokości, ciężka praca fizyczna, praca w delegacjach, miejsce...

  • Dodane: 2022-05-16

BBR Polska Sp. z o.o.

łódzkie /
  • Obowiązki wykonywanie prac związanych głównie ze sprężaniem konstrukcji mostów kablami sprężającymi ich podwieszaniem oraz montażem urządzeń dylatacyjnych, obsługa sprzętu budowlanego...