Praca: Pracownik ogólnobudowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Pracownik ogólnobudowlany
Miejsce pracy: Parzęczew
Numer: StPr/22/0641
OBOWIĄZKI:

pracownik ogólnobudowlany przygotowanie ścian pod tynkowanie, nakładanie siatki z klejem,klejenie styropianu, tynkowanie, montaż parapetów, montaz podbitki, ocieplanie budynku

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Umiejętności ogólnobudowlane

Miejsce pracy:

Parzęczew

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu