Praca: Pracownik ogólnobudowlany


Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach
Pracownik ogólnobudowlany
Miejsce pracy: Sierakowice Lewe
Numer: StPr/22/0454
OBOWIĄZKI:
OCIEPLENIE BUDYNKÓW PIANKĄ POLIURETANOWĄ, OCIEPLENIE STYROPIANEM, MASZYNOWE WYKONYWANIE GŁADZI I TYNKÓW DEKORACYJNYCH
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Sierakowice Lewe


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Jasionka
  • Malowanie elewacji, ocieplanie ścian, montaż systemowy, obsługa elektronarzędzi, wykonywanie prac murarskich, możliwa praca na wysokości, ciężka praca fizyczna, praca w delegacjach, miejsce...

  • Dodane: 2022-05-16

BBR Polska Sp. z o.o.

łódzkie /
  • Obowiązki wykonywanie prac związanych głównie ze sprężaniem konstrukcji mostów kablami sprężającymi ich podwieszaniem oraz montażem urządzeń dylatacyjnych, obsługa sprzętu budowlanego...

  • Dodane: 2022-05-16

Remitent sp. z o. o.

łódzkie / Łódź
  • Miejsce pracy: województwo Łódzkie Miejscem pracy są budowy aktualnie realizowane przez spółkę (głównie województwo łódzkie oraz śląskie). Siedziba firmy znajduje się w Mysłowicach....

  • Dodane: 2022-05-16

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

łódzkie / Retniowiec
  • WZNOSZENIE BUDYNKÓW OD PODSTAW

  • Dodane: 2022-05-15