Praca: Pracownik ogólnobudowlany


Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Pracownik ogólnobudowlany
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/2754
OBOWIĄZKI:
- docieplenia budynków- prace rozbiórkowe- prace tynkarskie- prace murarskie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: możliwość wykonywania pracy pow. 3 metrów


Wymagania inne:

- staż pracy co najmniej 1 rok

Miejsce pracy:

Łódź


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • - podstawowe prace biurowe- obsługa systemu informatycznego / systemu monitorowania kształcenia- weryfiakcja dokumentów zgłoszonych pielęgniarek i położnych Wymagania konieczne:...

  • Dodane: 2021-06-12

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Zgierz
  • Pomoc w pracach ogólnobudowlanych- miejsce pracy na terenie woj. łódzkiego. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne: możliwość przyuczenia do...

  • Dodane: 2021-06-12

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Zgierz
  • Zgodny z zajmowanym stanowiskiem Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

  • Dodane: 2021-06-12

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Zgierz
  • Zgodny z zajmowanym stanowiskiem Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

  • Dodane: 2021-06-12