Praca: Pracownik ogólnobudowlanyy

Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód
Pracownik ogólnobudowlanyy
Miejsce pracy: Przanowice
Numer: StPr/22/0425
OBOWIĄZKI:
Prace ogólnobudowlane
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Przanowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

20 - 25 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • - układanie płytek podłogowych/ściennych - malowanie - roboty murarskie - sucha zabudowa - ściany, sufity, sufity modułowe - pomoc na budowie - prace wyburzeniowe - umowa zlecenie na okres: 6...

  • Dodane: dzisiaj

  • Budowa domów, obiektów wielorodzinnych, remonty starych kamienic (rewitalizacja, termomodernizacja). Miejsce pracy: 93-438 Łódź, ul. Cienista 10 m 2, zgodnie ze zleceniami - teren miasta Łodzi....

Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM

łódzkie /
  • praca na budowach realizowanych przez firmę na ternie całego kraju i za granicą dyspozycyjność (praca w delegacji) mile widziana praktyka w zawodzie

  • Prace remontowo-budowlane. Praca również na terenie miasta oraz terenie województwa łódzkiego. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak