Praca: Pracownik ogólnobudowlanyy

Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód
Pracownik ogólnobudowlanyy
Miejsce pracy: Przanowice
Numer: StPr/22/1190
OBOWIĄZKI:
Prace ogólnobudowlane
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Miejsce pracy:

Przanowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 20 do 25 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

łódzkie / Radomsko
  • wg zakresu czynności Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: umiejętność wykonywania prac glazurniczych i malarskich

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

łódzkie / Drzewica
  • PRZYGOTOWANIE TERENU PODŁOŻA, USUNIĘCIE PRZESZKADZAJĄCYCH BETONÓW, FUNDAMENTÓW, PŁOTÓW, DRZEW, ZIEMI. WYKONANIE ROBÓT ZIEMNYCH. PODBUDOWY POD UTWARDZENIE NAWIERZCHNI. UKŁADANIE KOSTKI...

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Zgierz
  • Układanie płytek. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wykształcenie: średnie zawodowe Uprawnienia: umiejętność kładzenia płytek Wymagania inne: Wymagany staż powyżej 1 roku.

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • wykonywanie prac w zakresie gipsowania, malowania,kartongipsów,kładzenia glazury, terakoty itp.praca na terenie Łodzi i okolic Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania dodatkowe:...

  • Dodane: 2022-11-24