Praca: Pracownik pomocniczy magazyniera


Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Pracownik pomocniczy magazyniera
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/23/0271
OBOWIĄZKI:
- pomocnicze prace magazynowe- system pracy: trzyzmianowy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Miejsce pracy:

Łódź


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 24,65 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

łódzkie / Gruszczyce
  • PROSTE PRACE PRODUKCYJNE, PRZENOSZENIE SUROWCÓW, PRZYGOTOWYWANIE MATERIAŁÓW DO PRODUKCJI, RĘCZNE SORTOWANIE PRODUKTÓW Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania...

  • Dodane: 2023-01-26

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

łódzkie / Kamieńsk
  • prace proste przy produkcji cukierniczej lub piekarniczej Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

  • Dodane: 2023-01-25

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

łódzkie / Zagórze
  • SORTOWANIE I PAKOWANIE JAJ OBCHÓD STADA KUR NIEŚNYCH Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe

  • Dodane: 2023-01-18

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Zgierz
  • Prace pomocnicze ogólnobudowlane. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: chęci do pracy i rozwoju Wymagania inne: Staz pracy: do przyuczenia.

  • Dodane: 2023-01-16