Praca: Pracownik pomocniczy obsługi hotelowej

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku
Pracownik pomocniczy obsługi hotelowej
Miejsce pracy: Wiewiórczyn
Numer: StPr/22/0582
OBOWIĄZKI:
wg programu stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Miejsce pracy:

Wiewiórczyn

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Zgierz
  • Prace pomocnicze ogólnobudowlane. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: chęci do pracy i rozwoju Wymagania inne: Staz pracy: do przyuczenia.

  • Dodane: 2022-11-28

łódzkie / Wiewiórczyn
  • wg programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe

  • Dodane: 2022-11-27

  • Prace pomocnicze ogólnobudowlane. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wykształcenie: średnie zawodowe Uprawnienia: chęci do pracy i rozwoju Wymagania inne: Staz pracy: do przyuczenia.

  • Dodane: 2022-11-25

łódzkie / Sosnowiec
  • SKŁADOWANIE WYROBU GOTOWEGO, PÓŁPRODUKTÓW I OPAKOWAŃ; PRZYJMOWANIE DOSTAW; KOMPLETACJA ZAŁADUNEK; OBSŁUGA SKANERA MAGAZYNOWANIE I GOSPODAROWANIE MATERIAŁAMI, PROSTE PRACE MAGAZYNOWE Wymagania...