Pracownik pomocniczy produkcji


2024-04-03


Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy


Łódź

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy
Pracownik pomocniczy produkcji
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/0090
OBOWIĄZKI:
1. Montaż komponentów AGD.2. Praca przy taśmie, stojąca.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: zdolności manualne


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Łódź


Rodzaj umowy:

Umowa agencyjna


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pracownik Pomocniczy w dziale produkcji

dzisiaj

Firma: Emerson Polska Sp. z o.o. Sp. k.

Miasto: Piotrków Trybunalski, ul. Belzacka 176/178 lub Logistyczna 20

Aktualnie poszukujemy: osób uczących się/ studiujących zaocznie do prac pomocniczych w dziale produkcji. Praca od zaraz. Wymagania: praca w systemie dwuzmianowym 6:00-14:00, 14:00-22:00 od...

Więcej

Pomocniczy robotnik w przemyśle przetwórczym

2024-04-12

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Miasto: Piotrków Trybunalski

przenoszenie gotowych produktów z linii produkcyjnej,przenoszenie materiałów na miejsce produkcjipraca stojąca,sortowanie i sprawdzanie jakości warzyw,pakowanie warzyw;Praca w godzinach...

Więcej

Pomocniczy robotnik w przemyśle przetwórczym

2024-04-10

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

Miasto: Łowicz

POMOCNICZE PRACE PRZY LINIACH PRODUKCYJNYCH, PRZYGOTOWANIE SUROWCA I MATERIAŁÓW DO PRODUKCJI., umowa zlecenie -3 lata Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Więcej