Praca: Pracownik pomocniczy przy hodowli zwierząt

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach
Pracownik pomocniczy przy hodowli zwierząt
Miejsce pracy: Zagórze
Numer: StPr/22/0905
OBOWIĄZKI:
SORTOWANIE I PAKOWANIE JAJ OBCHÓD STADA KUR NIEŚNYCH
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Miejsce pracy:

Zagórze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

łódzkie / Gruszczyce
  • PROSTE PRACE PRODUKCYJNE, PRZENOSZENIE SUROWCÓW, PRZYGOTOWYWANIE MATERIAŁÓW DO PRODUKCJI, RĘCZNE SORTOWANIE PRODUKTÓW Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania...

  • Dodane: 2023-01-26

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

łódzkie / Kamieńsk
  • prace proste przy produkcji cukierniczej lub piekarniczej Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

  • Dodane: 2023-01-25

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • - pomocnicze prace magazynowe- system pracy: trzyzmianowy Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

  • Dodane: 2023-01-23

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Zgierz
  • Prace pomocnicze ogólnobudowlane. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: chęci do pracy i rozwoju Wymagania inne: Staz pracy: do przyuczenia.

  • Dodane: 2023-01-16