Praca: Pracownik pomocniczy stolarza


Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej
Pracownik pomocniczy stolarza
Miejsce pracy: Rawa Mazowiecka
Numer: StPr/22/0112
OBOWIĄZKI:
Prace pomocnicze w stolarstwie, układanie parkietu, tarasów drewnianych, montaż schodów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Miejsce pracy:

Rawa Mazowiecka


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

łódzkie / Tomaszów Mazowiecki
  • prace związane z ubojem drobiu, pakowanie, dzielenie i segregowanie elementów drobiowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: mile widziane doświadczenie zawodowego na...

  • Dodane: 2022-06-23

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

łódzkie / Dobroń
  • prace pomocnicze, przygotowanie procesu pakowania, zbiór, segregacja, czyszczenie grzybów. Umowa zlecenie na okres 36 miesięcy. Praca w systemie jednozmianowym. Wymagania konieczne:...

  • Dodane: 2022-06-17

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

łódzkie / Grabno
  • w/g programu stażu FP Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

  • Dodane: 2022-06-08

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • - pomocnicze prace magazynowe Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

  • Dodane: 2022-06-08