Praca: Pracownik porządkowy

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Pracownik porządkowy
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/20/5413
OBOWIĄZKI:
- dbanie o czystość na wyznaczonym obszarze- wykonywanie czynności konserwacyjnych związanych z utrzymaniem czystości- wykonywanie czynności związanych z konserwacją i naprawą wyposażenia centrum produkcyjnego- realizowanie sugestii i anomalii związanych z zasadami "SS"
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

dokładność,rzetelność

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi