Praca: Pracownik porządkowy


Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód
Pracownik porządkowy
Miejsce pracy: Rzgów
Numer: StPr/21/0351
OBOWIĄZKI:
Sprzątanie posadzki, sanitariów, mycie przeszkleń, mycie posadzki maszyną szorujaco-czyszczącą, sprzątanie terenu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak


Wymagania inne:

umiejętność obsługi maszyny szorująco-czyszczącychgotowość do pracy w sobotę

Miejsce pracy:

Rzgów


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

PROTEKT

łódzkie / Łódź
  • utrzymywanie czystości w pomieszczeniach produkcyjnych, sanitarnych oraz stołówce doświadczenie w sprzątaniu – mile widziane gotowość do podjęcia zatrudnienia w godzinach 10.30-18.30

  • Dodane: wczoraj

Dussmann Polska Sp.z o.o.

łódzkie / Głuchów
  • Oferujemy: Dobra, stabilna praca - UMOWA o PRACĘ! Dodatki, premie, bonusy, pakiety medyczne ZAPEWNIAMY DOWÓZ PRACOWNICZY TERMINOWE WYPŁATY! Wsparcie Zespołu i przełożonego, szacunek i...

  • Dodane: 2021-04-19

Dussmann Polska Sp.z o.o.

łódzkie / Łódź
  • Oferujemy: Dobra, stabilna praca - UMOWA o PRACĘ! lub zlecenie Dodatki, premie, bonusy, pakiety medyczne TERMINOWE WYPŁATY! Wsparcie Zespołu i przełożonego Szacunek i zrozumienie. Oczekujemy:...

  • Dodane: 2021-04-18

ISS Facility Services Sp. z o.o.

łódzkie / Łódź / Śmigłego Rydza
  • Utrzymanie czystości w obszarze biurowym, w tym: serwis biura kuchni i toalet, obsługa zmywarek przygotowanie odpowiednich roztworów myjących gospodarowanie środkami czystości Czego...

  • Dodane: 2021-04-15