Pracownik prac dorywczych

2024-06-03

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Łódź

Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/2181
OBOWIĄZKI:
- wykonywanie różnego typu prostych prac fizycznych zleconych przez kierownika zespołu- praca w zespole kierowanym przez osobę posługującą się językiem Malayalam- umowa zlecenie na okres 3 miesięcy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: gimnazjalne

Wymagania inne:

bardzo dobra znajomość języka Malayalam (Kerala, Indie)

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Powiązane