Pracownik prac porządkowych

2024-05-23

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Łódź

Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/2083
OBOWIĄZKI:
- rozpinanie i spinanie taśm produkcyjnych- sprzątanie i czyszczenie maszyn i urządzeń produkcyjnych- wysprzątanie ciągów komunikacyjnych - praca z niebezpiecznymi środkami chemicznymi-przewidywany okres wykonywania umowy: na okres 3 lat-praca w systemie zmianowym- praca w dni wolne- miejsce wykonywania pracy: teren całego kraju
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

predyspozycji do pracy fizycznej, praca w zespoleumiejętność spinania i rozpinania taśm produkcyjnychpredyspozycje do pracy fizycznej

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Powiązane