Praca: Pracownik produkcji- montażysta

CPC Consulting Group Agencja zatrudnienia z Grupy Kapitałowej LeasingTeam realizuje projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi i deleguje pracowników do pracy za granicą. Dzięki specjalistycznej wiedzy i doskonałej znajomości dyrektyw unijnych i legislacji, CPC Consultig Group gwarantuje najwyższą jakość usług i zgodność wszystkich działań z przepisami prawa.
Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Pracownik produkcji- montażysta
Miejsce pracy: Łowicz
Zakres obowiązków:
  • montaż szaf reklamowych,
  • składanie kasetek pod kosmetyki,
  • klejenie naklejek na produkty,
  • pakowanie produktów w kartony zbiorcze,
  • paletyzacja.
Oczekiwania:
  • zdolności manualne,
  • dyspozycyjność,
  • motywacja do pracy,
Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
  • stawka od 17,00 zł brutto/h + premia frekwencyjna,
  • praca od poniedziałku do piątku w godz. 06:00 -14:00,
  • bezpłatny transport,
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Zgodnie z obowiązującym prawem CPC Consulting Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia- nr certyfikatu 8148