Pracownik produkcji, pracownik magazynu


2024-02-04


Młodzieżowe Biuro Pracy Piotrków Tryb.


Łódź

Młodzieżowe Biuro Pracy Piotrków Tryb.
Pracownik produkcji, pracownik magazynu
Miejsce pracy: Łódź
Numer: 36/7/2023
OBOWIĄZKI:
MONTAŻ ELEMENTÓW DO URZĄDZEŃ AGD; PAKOWANIE GOTOWYCH PRODUKTÓW; OBSŁUGA PRAS
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

UWAGA! SPOTKANIE Z PRACODAWCĄ W DNIU 2.08.2023 O GODZ. 12.00 W CEIPM OHP W PIOTRKOWIE TRYB. UL. PRZEMYSŁOWA 25. ZAPRASZAMY!

Miejsce pracy:

Łódź


Rodzaj umowy:

Umowa agencyjna


Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Biuro Pracy Piotrków Tryb.

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pracownik magazynu

2024-02-16

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Miasto: Łódź

- prace magazynowe- pakowanie asortymentu do wysyłki- kontrola jakości zgodnie ze specyfiką magazynu- miejsce wykonywania pracy: Łódź, ul. Ustronna 41 + Rzgów, ul. Nasienna 4- godziny pracy:...

Więcej

Pracownik magazynu

2024-02-06

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

Miasto: Opoczno

kompletacja zamówień (płytek), przenoszenie paczek z płytkami (do 20 kg) między paletami, na krótkich dystansach, ręcznie lub przy pomocy specjalnego podnośnika (wymagane...

Więcej

Pracownik w firmie produkującej żarówki

2024-02-05

Firma: AAS sp. z o.o.

Miasto: Pabianice

Jeśli posiadasz zdolności techniczne, lubisz majsterkować i masz "smykałkę" do napraw lub masz doświadczenia w pracy na magazynie i uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych - mamy dla...

Więcej