Pracownik produkcji przetwórczej

2024-06-14

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Tomaszów Mazowiecki

Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Numer: StPr/24/0595
OBOWIĄZKI:
wykonywanie prac związanych z produkcją przetworów mięsnych i tłuszczowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: sprawność fizyczna
Uprawnienia: odpowiedzialność
Uprawnienia: zdolności manualne

Wymagania inne:

wysoka kultura osobista

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Powiązane