Praca: Pracownik produkcji roślin


Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód
Pracownik produkcji roślin
Miejsce pracy: Rzgów
Numer: StPr/21/1311
OBOWIĄZKI:

produkcja roślin ozdobnych ich pakowanie i wysyłka, zapewnienie żródła ciepła do szklarni, ochrona roślin Wynagrodzenie 17 zł/h

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: zdolności manualne

Miejsce pracy:

Rzgów


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • - pakowanie produktów żywnościowych - dbałość o porządek na stanowisku pracy Umowa o pracę na czas określony: 18 miesięcy. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne...

  • Dodane: 2021-12-03

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

łódzkie / Radomsko
  • Obsługa linii produkcyjnej, pakowanie produktów, pomoc przy stanowisku operatora maszyn, wizualna kontrola jakości wyrobu, dbanie o stanowisko pracy, praca chodząca, stojąca, w ruchu Wymagania...

  • Dodane: 2021-12-02

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

łódzkie / Tomaszów Mazowiecki
  • produkcja sprzętu sportowego Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

  • Dodane: 2021-11-29

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

łódzkie / Domaniew
  • Produkcja zawieszki szklarniowej- praca przy maszynie nawijającej sznurek na hak Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne: [Umiejętność 1] :...

  • Dodane: 2021-11-26