Praca: Pracownik produkcji roślin


Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód
Pracownik produkcji roślin
Miejsce pracy: Rzgów
Numer: StPr/22/0748
OBOWIĄZKI:
produkcja roślin ozdobnych ich pakowanie i wysyłka, zapewnienie żródła ciepła do szklarni, ochrona roślinWynagrodzenie 19,70 zł/hMile widziane osoby z Ukrainy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: zdolności manualne

Miejsce pracy:

Rzgów


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

łódzkie / Chąśno
  • staż zawodowy RPO do 6 miesięcy Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe

  • Dodane: 2022-07-26

Młodzieżowe Biuro Pracy Piotrków Tryb.

łódzkie / Piotrków Trybunalski
  • CZYNNOŚCI POMOCNICZE NA PRODUKCJI, KONTROLA JAKOŚCI WYROBÓW GOTOWYCH, PAKOWANIE Wymagania konieczne: Uprawnienia: MANUALNE

  • Dodane: 2022-07-17

Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód

łódzkie / Rzgów
  • produkcja roślin ozdobnych ich pakowanie i wysyłka, zapewnienie żródła ciepła do szklarni, ochrona roślin Wynagrodzenie 19,70 zł/h Mile widziane osoby z Ukrainy. Wymagania konieczne:...

  • Dodane: 2022-07-14

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

łódzkie / Radomsko
  • montaż sprzetu AGD Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: Chęci do pracy

  • Dodane: 2022-07-14