Pracownik produkcji

2024-02-10

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Łazisko

Miejsce pracy: Łazisko
Numer: StPr/24/0090
OBOWIĄZKI:
prace produkcyjne w przetwórstwie mięsnym, praca na hali w temperaturze około 10 stopni, pakowanie mięsa, oddzielanie kawałków kurczaka, prace porządkowe, patroszenie mięsa
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: zdolności manualne
Uprawnienia: sprawność fizyczna

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Łazisko

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Powiązane