Pracownik produkcji


2024-04-08


Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie


Kutno

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Kutno
Numer: StPr/24/0268
OBOWIĄZKI:
Przenoszenie, przewożenie surowców, ręczne sortowanie i pakowanie, ładowanie pojazdów, prace porządkowe. Zachowanie przepisów sanitarno-higienicznych oraz BHP, wykonywanie poleceń przełożonego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kutno


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pracownik produkcji

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Miasto: Ozorków

praca polegająca na produkcji detali miedzianych takich jak szyny prądowe oraz pozostałe detale miedziane. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:...

Więcej

Pracownik produkcji

2024-04-27

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Miasto: Kutno

Prace pomocnicze przy produkcji,prace fizyczne na magazynie,prace porządkowe. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: możliwość przyuczenia do...

Więcej

Pracownik produkcji

2024-04-27

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie

Miasto: Dobrydział

Rozbiór mięsa, prace produkcyjne, prace magazynowe. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: posługiwanie się nożem Wymagania inne: sprawność fizyczna

Więcej