Pracownik produkcji

2024-04-09

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Radomsko

Miejsce pracy: Radomsko
Numer: StPr/24/0219
OBOWIĄZKI:
praca przy linii produkcyjnej polegająca na montażu podzespołów wyrobów AGD
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

[Inne] : Zakres obowiązków: praca przy linii produkcyjnej polegająca na montażu podzespołów wyrobów AGD3 zmianowy system pracy, od poniedziałku do piątku po 8h – 6-14; 14-22; 22-6

Miejsce pracy:

Radomsko

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku