Pracownik produkcji

2024-06-10

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Łódź

Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/2114
OBOWIĄZKI:
- łączenie wiązek kabli według schematu- zawieszanie kabli na wieszakach - pakowanie wiązek kabli, prace porządkowe- system czasu pracy w zależności od zapotrzebowania (trzyzmianowy)- godziny pracy: 06:00 - 22:00- wymiar czasu pracy w zależności od zapotrzebowania na pracę 40h/tydz.- umowa od 01.07.2024- praca w dni wolne
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Zdolności manualne
Uprawnienia: komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność, punktualność

Wymagania inne:

dobry wzrok, dokładność, brak przeciwwskazań do pracy stojącejwymaga się, aby kandydat był dostępny w godzinach 6-22, w zależności od zapotrzebowania na pracę danego dnia

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Powiązane