Praca: Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Koluszki
Numer: StPr/20/1192
OBOWIĄZKI:

czynności związane z ubojem drobiu, obróbką poubojową , pakowaniem mięsa z drobiu, wytapianiem jadalnych tłuszczów z drobiu i produkcją porcjowanego mięsa z drobiu za pomocą maszyny do krojenia mięsa drobiowego DC 220V 380V 2KM , maszyny do wewnętrznego mycia tuszki do linii kurczaków Stork NIC 202M i maszyny do patroszenia Stork PNT - 20L

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: sprawność manualna
Uprawnienia: dobra organizacja pracy

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : umiejętność obsługi maszyny do patroszenia Stork PNT - 20L [Umiejętność 1] : umiejętność obsługi maszyny do krojenia mięsa drobiowego DC 220V 380V 2KM; umiejętność obsługi maszyny do wewnętrzneg mycia tuszki do linii kurczaków

Miejsce pracy:

Koluszki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód