Praca: Pracownik produkcji


Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Rusiec
Numer: StPr/20/1489
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie surowców do produkcji, pakowanie, sprzątanie hal.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak


Wymagania inne:

chęć wyrobienia książeczki sanepidu,mile widziane doświadczenie w branży spożywczej

Miejsce pracy:

Rusiec


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie

łódzkie / Wieruszów
  • Ochrona mienia osób i obiektów Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Uprawnienia:...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

łódzkie / Bolimów
  • - zgodnie ze stanowiskiem wulkanizatora oraz pomoc w pracach rolnych. Wymagania konieczne: Uprawnienia: prawo jazdy kat B Wymagania inne: - możliwość przyuczenia,

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • Wykonywanie czystości pomocniczych przy przygotowywaniu posiłków, współodpowiedzialność materialna za sprzęt kuchenny i naczynia będące w użytkowaniu, zabezpieczenie ich przed zniszczeniem...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • Praca fizyczna przy segregacji palet drewnianych (euro palet oraz palet przemysłowych) na daną kategorie Wymagania konieczne: Wykształcenie: pomaturalne/policealne, brak

  • Dodane: wczoraj