Praca: Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Rusiec
Numer: StPr/20/1550
OBOWIĄZKI:
Praca przy realizacji dostaw zgodnie z umową na dostawy art. spożywczych (fasolka po bretońsku) w ramach umowa nr POPŻ/W/12/2020 z KOWR.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Wymagania inne:

Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno epidemiologicznych

Miejsce pracy:

Rusiec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie