Praca: Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/2401
OBOWIĄZKI:
- wykładanie towarów na taśmę- etykietowanie- pakowanie przedmiotów, żywności etc.- skręcanie, sklejanie bądź łączenie w inny sposób przygotowanych elementów- sprawdzanie jakości produktu- przestrzeganie norm ilościowych produkcji- umowa zlecenia na okres 1 roku- miejsce wykonywania pracy: siedziba firmy + praca może być wykonywana na terenie całej Polski
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Praca w zespole
Uprawnienia: Czynności manualne

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi