Praca: Pracownik produkcji


Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Lubochnia
Numer: StPr/21/1276
OBOWIĄZKI:

wykonywanie zróżnicowanych prac na produkcji, realizacja planów produkcyjnych, utrzymywanie stanowiska w odpowiednim stanie czystości, przestrzeganie przepisów BHP

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Lubochnia


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

łódzkie / Tomaszów Mazowiecki
  • produkcja sprzętu sportowego Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

  • Dodane: 2021-11-29

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

łódzkie / Domaniew
  • Produkcja zawieszki szklarniowej- praca przy maszynie nawijającej sznurek na hak Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne: [Umiejętność 1] :...

  • Dodane: 2021-11-26

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

łódzkie / Bogusławice
  • -wykonywanie prostych elementów mebli sklepowych,-obsługa prostych maszyn i urządzeń do obróbki płyt meblowych, metalu oraz do nanoszenia farb proszkowych,-przygotowywanie materiałów do...

  • Dodane: 2021-11-25

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

łódzkie / Stobiecko Szlacheckie
  • praca przy produkcji okien Wymagania konieczne: Zawód: Monter / składacz okien (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 5) Uprawnienia: dobry stan zdrowia Uprawnienia: sumienność Uprawnienia:...

  • Dodane: 2021-11-25