Praca: Pracownik produkcji


Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Radomsko
Numer: StPr/22/0370
OBOWIĄZKI:

montaż sprzetu AGD

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: sprawności manualne
Uprawnienia: Chęci do pracy

Miejsce pracy:

Radomsko


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

łódzkie / Kutno
  • Prace pomocnicze przy pakowaniu mięsa i produktów przetworzonych,obsługa linii produkcyjnej,wykonanie poleceń przełożonego Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Antoniew
  • Zatrudnię kobietę do pracy przy produkcji klusek na parze, pierogów, klusek leniwych, kopytek itp. Praca polega na wycinaniu klusek, przygotowaniu półproduktów, gotowaniu i pakowaniu wyrobów,...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

łódzkie / Radomsko
  • obsługa maszyn i urządzeń, kontrola produktów pod względem jakościowym Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne: - mile widziane doswiadczenie, -...

  • Dodane: 2022-05-26

Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód

łódzkie / Gospodarz
  • - produkcja klejów, zapraw przy pomocy maszyny HAVER&Backer oraz paletyzera BEUMER PALETPACK 500 Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy...

  • Dodane: 2022-05-26