Praca: Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Nowy Kawęczyn
Numer: StPr/22/0436
OBOWIĄZKI:
CZYNNOŚCI PRODUKCYJNE. PRACE MANUALNE. DOKONYWANIE WIZUALNEJ KONTROLI JAKOŚCI PRZED PRZYGOTOWANIEM WYSYŁKI. DBAŁOŚĆ O CZYSTOŚĆ NA HALI PRODUKCYJNEJ. MONTAŻ STOJAKÓW, KLEJENIE COKOŁÓW, PUDEŁEK, KASZEROWANIE/SZTANCOWANIE OPAKOWAŃ, SKŁADANIE TAC, PAKOWANIE I PRZYGOTOWYWANIE DO WYSYŁKI I INNYCH USŁUG ZLECONYCH PRZEZ ZLECENIODAWCĘ. KOMPLETOWANIE ZAMÓWIEŃ KLIENTÓW ZGODNIE Z ZAMÓWIENIEM/SPECYFIKACJĄ. ZNAKOWANIE GOTOWYCH WYROBÓW.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: ZDOLNOŚCI MANUALNE

Wymagania inne:

Praca w dni wolne. Pracodawca nie zapewnia dojazdu do miejsca pracy. Nienormowane godziny pracy.

Miejsce pracy:

Nowy Kawęczyn

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach