Praca: Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Rusiec
Numer: StPr/22/0689
OBOWIĄZKI:
Praca przy realizacji dostaw na dostawę art. spożywczych (szynkę drobiową ) w ramach programu operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym Podprogram 2021- umowa nr POPŻ/W/04/2021.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Wymagania inne:

książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Miejsce pracy:

Rusiec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie