Praca: Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/22/6410
OBOWIĄZKI:

- montaż termometrów - pakowanie termometrów na maszynie Tampoformierka próżniowa B1 -obsługa termostatu JULABO - pracodawca oferuje premie uznaniową

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

-wykształcenie podstawowe -umiejętności planowania pracy własnej -umiejętności obsługi maszyny Tampoformierki próżniowej B1, termostatu JULABO -chęci do pracy

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi