Praca: Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Koluszki
Numer: StPr/22/1136
OBOWIĄZKI:

PRACA NA PRODUKCJI PRZETWÓRSTWA MIĘSA, PAKOWANIE MIESA Z DROBIU, CZYNNOŚCI ZWIĄZANE Z PORCJOWANIEM MIĘSA ZA POMOCĄ ODPWIEDNICH MASZYN I URZĄDZEŃ

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : umiejętność obsługi maszyny do patroszenia Stork PNT-20L [Umiejętność 1] : umiejętność obsługi maszyny do krojenia mięsa drobiowego DC 220V 380V 2KM, umiejętność obsługi maszyny do wewnętrznego mycia tuszki do linii kurczaków

Miejsce pracy:

Koluszki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód