Praca: Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Łowicz
Numer: StPr/20/0498
OBOWIĄZKI:
wsparcie produkcji środków chemicznych, pakowanie, etykietowanie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Łowicz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 1 360 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
łódzkie / Piotrków Trybunalski
  • Obsługa kawiarki, nauka przygotowywania drinków, obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta.Wymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

  • Dodane: wczoraj
Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej
łódzkie / Pukinin
  • prace gospodarczeWymagania inne:Wymagana sumienność, zaangażowanie i dyspozycyjność.

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie
łódzkie / Kutno
  • Praca na produkcji, obsługa maszyn wchodzacych w skład linii produkcyjnej.Wymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brakWymagania inne:uprawnienia: wózki jezdniowe podnośnikowe -...

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach
łódzkie / Pabianice
  • Opieka nad osobami starszymi, chorymiWymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brakUprawnienia: książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych