Praca: Pracownik produkcji

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Łódź | Numer ref.: PPR/095/MKO

Praca od zaraz!

Oferta:

  • Praca w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez pracodawcę
  • Wynagrodzenie 2900 zł brutto miesięcznie + premie
  • Nadgodziny płatne 50 i 100%
  • Dodatkowo premia za polecenie pracownika do 800 zł
  • Benefity w ramach programu Manpower Premium: karta Multisport, dodatkowe ubezpieczenie PZU, abonament medyczny Medicover, zniżki, rabaty

Wymagania:

  • Chęci i motywacja do pracy - nie wymagamy doświadczenia
  • Dyspozycyjność do pracy 3-zmianowej

Zadania:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych (prasy, wtryskarki i inne)
  • Kontrola jakości wyprodukowanych części

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu
łódzkie / Łyszkowice
  • Pieczenie chleba, wyrabianie ciasta.Wymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe, brakUprawnienia: umiejętność wyrabiania ciastaUprawnienia: umiejętność wypieku na piecu piekarniczym

  • Dodane: 2020-10-05
Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
łódzkie / Aleksandrów Łódzki
  • Opieka i czynności higieniczno-opiekuńcze z dorosłymi osobami z niepełnosprawnością, współpraca z zespołem opiekuńczo terapeutycznymWymagania konieczne:Wykształcenie: średnie zawodowe,...

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach
łódzkie / Pabianice
  • Pomoc przy dzieciach w różnym wieku, przygotowanie i sprzątanie sali.Wymagania konieczne:Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brakWymagania inne:I umowa o pracę na okres próbny: 1...

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
łódzkie / Radomsko
  • pomoc drogowa ( kierowanie lawetą)Wymagania konieczne:Uprawnienia: Prawo jazdy kat. BUprawnienia: Prawo jazdy kat. C + EWymagania dodatkowe:Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak