Praca: Pracownik produkcji

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Łódź | Numer ref.: PPŁ/097/PTO

Oferujemy

  • Konkurencyjna stawka podstawowa + premia miesięczna
  • Dodatek za pracę w porze nocnej 40%
  • Możliwość nadgodzin w niedziele płatnych 200% (ok. 430zł za dzień!)
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Stabilne zatrudnienie u lidera branży elektrycznej
  • Pakiet Manpower Premium (karta multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)
  • Możliwość zatrudnienia bezpośredniego przez Klienta

Wymagamy:

  • Zaangażowania
  • Doświadczenia produkcyjnego
  • Mile widziane uprawnienia spawalnicze MIG i MAG, UDT na wózki widłowe, uprawnienia na suwnice

Zadania:

  • Obsługa maszyn zależnie od stanowiska
  • Przestrzeganie przepisów BHP

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu lub wysłania SMS o treści PPŁ pod numer 696 078 140 - oddzwonimy z ofertą!

Miejsce pracy: Łódź-Teofilów
Nr ref.: PPŁ/097/PTO
Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Żyrardowie

łódzkie / Piotrków Trybunalski
  • SORTOWANIE PACZEK I PRZESYŁEK KURIERSKICH Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: sumienność Uprawnienia: dobra organizacja czasu pracy Wymagania inne: MILE WIDZIANE...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Łódź
  • Praca przy realizacji robót drogowych, roboty brukarskie. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: prace budowlane

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

łódzkie / Zawada
  • wykonywanie prac pomocniczych przy segrecji grzybów tj. segregacja grzyba na poszczególne wielkości Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: współpraca w grupie...

łódzkie / Rąbień
  • Praca przy produkcji i montażu okien Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak