Praca: Pracownik produkcyjny

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Pracownik produkcyjny
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/20/5326
OBOWIĄZKI:
- łączenie wiązek kabli według schematu- zawieszanie kabli na wieszakach- pakowanie wiązek kabli- prace porządkowe
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Zdolności manualne

Wymagania inne:

dobry wzrokdokładnośćbrak przeciwwskazań do pracy stojącejumiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi