Praca: Pracownik rejestracji medycznej

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Pracownik rejestracji medycznej
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/22/6565
OBOWIĄZKI:

- rejestracja medyczna - prace administracyjno-biurowe - obsługa pacjentów - godzina zakończenia pracy 14:35

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: nawiązywanie kontaktów
Uprawnienia: znajomość obsługi pakietu MS OFFICE - EXCEL, WORD

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi