Praca: Pracownik restauracji typu fast-food

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Pracownik restauracji typu fast-food
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Numer: StPr/22/1207
OBOWIĄZKI:

przyjmowanie i realizowanie zamówień, smażenie frytek, krojenie mięsa typu kebab, podgrzewanie potraw, obsługa klientów, dbanie o czystość, obsługa terminala

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Mile widziana znajomość kuchni tureckiej Gotowość do wyrobienia książeczki zdrowia

Miejsce pracy:

Tomaszów Mazowiecki

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim