Praca: Pracownik Serwisu Sprzątającego

Pracownik Serwisu Sprzątającego
Miejsce pracy: Łódź (Olechów)

Dussmann Polska.

Jesteśmy dobrą, stabilną firmą.

Zatrudnimy osoby z doświadczeniem i bez, przyuczymy.

Kontakt telefoniczny: 883 841 733

Zostaw nam kontakt do siebie - przycisk APLIKUJ!

Oferujemy:
  • Dobra, stabilna praca - UMOWA o PRACĘ!
  • Możliwość pracy na 1-szą/2-gą zmianę lub część etatu
  • Zmiany 6.00-14.00 i 14.00-22.00
  • Możliwość pracy na różnych odcinkach pracy: sprzątanie biur, części wspólnych lub czyszczenie maszynowe
  • Dodatki, premie, bonusy, pakiety medyczne
  • TERMINOWE WYPŁATY!
  • Wsparcie Zespołu i przełożonego
  • Szacunek i zrozumienie
Oczekujemy:
  • Chęci do podjęcia pracy na stałe
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Zadania:
  • Przestrzeganie procedur, zasad i obowiązków związanych z utrzymaniem standardów usług na obiekcie
  • Wsparcie serwisu utrzymania czystości

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • Prace ziemnePrzygotowanie zaprawy cementowejMontaż elementów ogrodzenia Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

  • Dodane: wczoraj

  • obsługa dziennika elektronicznego Librus, prowadzenie zajęć bezpośrednio z uczniami, udzielanie informacji i wyjaśnień na zebraniach oraz konsultacjach, realizacja programu kształcenia,...

Młodzieżowe Centrum Kariery Bełchatów

łódzkie / Bełchatów
  • Przygotowywanie masy w oparciu o właściwą recepturę produkcyjną oraz kontrola odpowiednich parametrów dotyczących dozowania i gotowania masy.Gotowanie, dozowanie oraz wylewanie masy na stoły...

  • Organizacja i nadzór nad pracą podległego działu.Prowadzenie dokumentacji.Nadzór nad przestrzeganiem i poprawą obowiązujących standardów oraz norm postępowania w podległym...