Praca: Pracownik socjalny

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu
Pracownik socjalny
Miejsce pracy: Kiernozia
Numer: StPr/21/0557
OBOWIĄZKI:
1. Wykonywanie zadań pracownika socjalnego wynikających z ustawy o pomocy społecznej2. Obsługa systemu informatycznego POMOST służącego do przetwarzania danych osobowych w zakresie stanowiska pracy3. Prowadzenie pełnej obsługi organizacyjno-technicznej Zespołu Interdyscyplinarnego4. Współdziałanie z asystentem rodziny w zakresie planowanych działań majacych na celu przywrócenie w rodzinie zdolności do wypełniania funkcji opiekuńczo-wychowawczej.5. Prowadzenie wymaganej dokumentacji i sprawozdawczości w zakresie wykonywanych zadań w zbiorach papierowych i elektronicznych. 6. Inne zadania zlecone przez Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kiernoziwymagany dyplom ukończenia kolegium pracowników służb społecznych lub studia wyższe na kierunku praca socjalna lub do dnia 31.12.2013r ukończone studia wyższe o specjalności przygotowującej do zawodu pracownika socjalnego na jednym z kierunków: pedagogika, pedagogika specjalna, politologia, polityka społeczna, psychologia,socjologia, nauki o rodzinie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: umiejętność radzenia sobie ze stresem i trudnym klientem, łatwość nawiązywania kontaktów
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: umiejętność radzenia sobie ze stresem
Uprawnienia: obsługa komputera
Uprawnienia: mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku pracownika socjalnego, znajomość obowiązujących przepisów prawnych z zakresu pomocy społecznej, kodeksu postępowania administracyjnego, wspierana rodziny i systemu pieczy zastępczej, przeciwdziałania przemocy w rodzinie
Uprawnienia: znajomość programu POMOST

Miejsce pracy:

Kiernozia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 2 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu