Praca: Pracownik sprzątający - teren zewnętrzny

People make places
Pracownik sprzątający - teren zewnętrzny
Miejsce pracy: Sieradz

ISS FACILITY SERVICES POLSKA wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS założonej w 1901 r., jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services.

W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2 000 pracowników. Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów.

Zakres obowiązków:
  • Sprzątanie terenów zewnętrznych
  • Zbieranie śmieci
  • Zamiatanie, grabienie liści
  • Dbanie o tereny zielone
  • Obsługa ciągnika z przyczepą
Wymagania:
  • Umiejętność obsługi ciągnika z przyczepą -wymagane prawo jazdy
  • Chęć i gotowość pracy od zaraz
Oferujemy:
  • Praca w godzinach 6.00-14.00
  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Terminowe wynagrodzenia
  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie