Pracownik sprzątający

2024-01-28

EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.

Stryków

Generalny przedstawiciel SCHMITZ CARGOBULL, w związku z bardzo dynamicznym rozwojem firmy poszukuje pracownika na stanowisko:
Miejsce pracy: Stryków
Główne obowiązki:
  • Sprzątanie pomieszczeń biurowych,
  • Sprzątanie hal serwisowych,
  • Mycie okien i przeszkleń,
  • Usuwanie bieżących zabrudzeń,
  • Segregacja odpadów.
Poszukujemy:
  • Osób dobrze zorganizowanych,
  • Pracowitych,
  • Uczciwych.
W zamian oferujemy:
  • Umowę zlecenie,
  • Godzinowe rozliczanie czasu pracy.
  • Przyjazną atmosfere
Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Sprzątaczka

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Miasto: Tomaszów Mazowiecki

utrzymanie w czystości pomieszczeń do sprzątania oraz otoczenia przed wejściem do budynku Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Więcej

Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)

2024-02-25

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Miasto: Wiewiórczyn

wg programu stażu, Fundusz Unijny Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

Więcej

Sprzątaczka

2024-02-24

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Miasto: Radomsko

sprzątanie biur, szatni, toalet, stołówek na terenie zakładu Aquila w Radomsku Wymagania konieczne: Uprawnienia: Chęci do pracy Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Więcej