Praca: Pracownik Sprzątający

People make places
Pracownik Sprzątający
Miejsce pracy: Łódź

ISS FACILITY SERVICES POLSKA wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS założonej w 1901 r., jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services.

W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2500 pracowników. Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów.

Obowiązki:
  • Bieżące utrzymanie czystości pomieszczeń biurowych, kuchni i toalet,
  • Odkurzanie,
  • Wycieranie biurek.

Wymagania:

  • Sumienność i punktualność,
  • Dbałość o dobre mienie firmy i powierzony sprzęt.
Oferujemy:
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godz: 15:00-20:30,
  • Możliwość uzyskania stałego, wieloletniego zatrudnienia,
  • Terminowe wypłaty.