Praca: Pracownik sprzątający

EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.

Generalny Przedstawiciel Schmitz Cargobull AG

poszukuje osób chętnych do pracy w ramach umowy zlecenia jako:

Pracownik sprzątający
Miejsce pracy: Ołtarzew, Stryków
Główne obowiązki:
  • sprzątanie hali serwisowych
  • mycie okien i przeszkleń
  • sprzątanie biura
  • usuwanie bieżących zabrudzeń
Poszukujemy:
  • osób dobrze zorganizowanych
  • pracowitych
  • uczciwych

Oferujemy umowę zlecenia ze stawką 20 zł brutto za godzinę.

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
łódzkie / Piotrków Trybunalski
  • -prace porządkowe;Wymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe, brak

  • Dodane: wczoraj
ISS Facility Services Sp. z o.o.
łódzkie / Bełchatów
  • Obowiązki:Bieżące utrzymanie czystości pomieszczeń biurowych,Odkurzanie,Wycieranie biurek. Wymagania:Sumienność i punktualność,Dbałość o dobre mienie firmy i powierzony sprzęt.

  • Dodane: 2020-10-17
Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie
łódzkie / Pichlice
  • 1. Sprzątanie pomieszczeń szkolnych i przedszkolnych, stołówek, pomieszczeń socjalnych, ciągów komunikacyjnych, pomieszczeń sanitarnych, 2. Prace pomocnicze w zakresie organizacji pracy...

  • Dodane: 2020-10-15
łódzkie / Łódź
  • Opis stanowiska:Utrzymanie czystości terenów zewnętrznychSprzątanie, zamiatanie Wymagania:DokładnośćSumiennośćNienaganna kultura osobista

  • Dodane: 2020-10-14