Praca: Pracownik transportu wewnętrznego (tugger)

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Pracownik transportu wewnętrznego (tugger)
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/0023
OBOWIĄZKI:
- rozładunek samochodów- dostarczanie komponentów do linii montażowej- obsługa ciągnika elektrycznego- umowa o pracę na okres minimum 6 miesięcy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Język: rosyjski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: sprawność fizyczna
Uprawnienia: Zdolności manualne

Wymagania inne:

spostrzegawczośćumiejętność czytania instrukcjimile widziana znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi