Praca: Pracownik transportu

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie
Pracownik transportu
Miejsce pracy: Rogowiec
Numer: StPr/21/1452
OBOWIĄZKI:
Organizowanie stanowiska pracy z uwzględnieniem zasad i przepisów BHP, ochrony ppoż., ergonomii i ochrony środowiska; praca przy załadunkach i rozładunkach materiałów; kompletowanie i pakowanie elementów wysyłkowych; dbanie o jakość wysyłanego i odbieranego towaru.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą
Uprawnienia: Obsługa suwnic, wciągników i wciągarek ogólnego przeznaczenia
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE NA DANYM STANOWISKU PRACY

Wymagania inne:

uprawnienia hakowego, obsługa komputera (wymagane dla brygadzisty), doświadczenie w pracy w podobnym charakterze, dyspozycyjność, odpowiedzialność, umiejętność pracy zespołowej, dobra organizacja pracy własnej, podstawowa znajomość rysunku technicznego,

Miejsce pracy:

Rogowiec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie