Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)

2024-05-11

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Łask

Miejsce pracy: Łask
Numer: StPr/24/0276
OBOWIĄZKI:
wg programu stazu, Fundusz Pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Łask

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Podobne ogłoszenia:

Woźna

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Miasto: Tomaszów Mazowiecki

nauka bieżącego i okresowaego sprzątania pomieszczeń, dbania o estetyczny wygląd pomieszczeń, roznoszenia korespondencji, nauka przyjmowania do przechowywania odzieży osób przebywających w...

Więcej

Sprzątaczka

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Miasto: Łęczyca

1. Zapoznanie z przepisami BHP I P.POŻ.2. Zapoznanie ze stukturą organizacyjną Starostwa Powiatowego w Łęczycy: regulaminem organizacyjnym, regulaminem pracy.3. Dbałość o czystość i...

2024-05-18

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Miasto: Radomsko

według programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: obowiązkowość Uprawnienia: Łatwość w nawiązywaniu kontaktów Uprawnienia: rzetelność Wymagania inne: